Қызметкерлер тізімі

Колледж қызметкерлері мен оқытушылары туралы мәлімет

Жезқазған индустриалдық-гуманитарлық колледжі бүгінгі таңда кәсіби құзыреттілігі биік ұстаздармен қамтылған және өзін инновационды типті білім беру мекемесі ретінде көріп отыр. Жезқазған индустриялдық-гуманитарлық колледжінің басшысы, тарих ғылымдарының кандидаты, доцент, Қазақстан Республикасының білім беру ісінің Құрметті қызметкері – Тлеужанова Марал Карыбаевна. 2019-2020 оқу жылында Жезқазған индустриалдық – гуманиталық колледжінің жұмыскерлер саны 66 қызметкерді құрап отыр. Оның ішінде педагог қызметкерлерінің саны (ПҚ) – 29, өндірістік оқу мастерлері – 11 және 3 қосымша жұмыскерлерді құрайды. Жоғары және бірінші біліктілігі бар педагогтар саны – 32 оқытушы (ПҚ жалпы санынан 47%-ды құрайды).

Ғылыми (ғылым кандидаты) және академиялық (магистр) дәрежелері бар ПҚ саны – 16 (ПҚ жалпы санынан 16%-ды құрайды), оның ішінде, 2 – ғылым кандидаты және 4 магистр.

Соңғы 4 жылда курстық дайындықтан өткен ПҚ саны:

– 2016 ж. – 10 (ПҚ жалпы санынан 16%-ды құрайды);

– 2017 ж. – 30 (ПҚ жалпы санынан 48%-ды құрайды);

– 2018 ж. – 14 (ПҚ жалпы санынан 21%-ды құрайды).

Соның ішінде, КЕАҚ «Кәсіпқор Холдингі» ұйымдастырған оқу курстарынан өткен ПҚ саны – 5 (ПҚ жалпы санынан 4%-ды құрайды).

Өндірістік тәжірибесі бар ПҚ саны – 13 (ПҚ жалпы санынан 17%-ды құрайды).

Жезқазған индустриалдық – гуманитарлық колледжінің ұжымы[/caption]

Колледж қызметкерлері мен оқытушылары туралы мәлімет

Т.А.Ж.Лауазымы
1.                    Тлеужанова Марал КарыбаевнаБасшы
2.

Токирова Жанар Алтаевна

Басшының КҚПБ жөніндегі орынбасары
3.                    

Курманаева Шолпан Советовна

Тәрбие және ғылым істері жөніндегі басшының орынбасары
4.                    Абдигалиев Данияр Хамзеханович Информатика пәнінің оқытушысы
5.                    Абдуалиева Перизат ДуйсенбековнаҚазақ тілі және әдебиеті оқытушысы
6.                    Абдрахманов Арман НакыповичОрыс тілі және әдебиеті оқытушысы
7.                   Ашимов Максут Жұмыскер
8.                    Аяш Шынар ЕрланқызыСБж/еКБ хатшысы
9.                    Әбдіғали Ақжүніс ОтарбекқызыЕсепші-кассир
10.            Бойкова Марина Александровна Ағылшын тілі оқытушысы
11.                 Дүйсенбай Әсел Боранбайқызы СБж/еКБ хатшысы
12.                 Дүйсенбай Ұлжалғас БоранбайқызыҚабылдау бөлімінің хатшысы
13.                 Елеубаева Агнур АмангельдыкызыБас есепші
14.                 Жагипарова Лейла ЖумагалиевнаӘдіскер
15.                 Жанузак Мадияр Жақсылықұлы «Дене шынықтыру және спорт» арнайы пәндер оқытушысы
16.Жолдыбаев Ұлан АянұлыФизика пәнінің оқытушысы
17.Жолканов Самат Кайратович Техник-бағдарламашы
18.Ибадулла Нұрғаным Байдиллақызы (декретный отпуск)Информатика пәнінің оқытушысы
19.                 Ибраева Аққүлше Ібниқызы Математика оқытушысы
20.                 Ибраева Алмагуль Манатаевна Арнайы пәндер оқытушысы
21.                 Қабдула Жадыра Жүзбайқызы (декретный отпуск)Информатика және арнайы пәндер оқытушысы
22.                 Казарадская Диана СергеевнаОқу бөлімінің хатшысы
23.                 Казбекова Сауле Мухтаровна Математика пәнінің оқытушысы
24.                 Керимбекова Камшат Турсынбековна (декр отпуск)«Эж/еС» ПЦК арнайы пәндер оқытушысы
25.Калиева Гульчат3-қабаттың еден жуушысы
26.                 Куанова Шекер Вахтер
27.                 Конысова Кульзейнет АбильдаевнаШаруашылық бөлімінің меңгерушісі
28.                 Кургуз Леонидсантехник
29.                 Келесбай Алтынай БолатқызыМедбике
30.                 Куржиков Нурдаулет Тауекелович «Дене шынықтыру және спорт», АӘД оқытушысы
31.                 Куатов Даурен ХамитовичЭлектрик
32.                 Мергенов Абушарип Тулегенович Бейнелеу өнері пәнінің оқытушысы
33.                 Садуакасова Кымбат ЖетписбаевнаКөшіру-көбейту машина операторы
34.                 Садуакасова Асыл ЖетписбаевнаОқу бөлімінің меңгерушісі
35.                 Садуакасова Салтанат Жетписбаевна(декр.отпуск)Көшіру-көбейту машина операторы
36.                 Нуракашева Асель Сапаржановна (декретный отпуск)Арнайы пәндер оқытушысы
37.                 Орынбаев Біржан Мухитұлы«Транспорт» ПЦК арнайы пәндер оқытушысы
38.                 Нургалиева Асылкуль Алкебаевна2 қабат еден жуушысы
39.                 Таханов МуратЭкспедитор
40.                 Тоқмамбет Айнұр Серікқызы«Эж/еС» ПЦК арнайы пәндер оқытушысы
41.                 Ратов Оналбек Дабылға жауапты
42.                 Ходыкина Альбина Валерьевна«Дене шынықтыру және спорт» арнайы пәндер оқытушысы
43.                 Султанов Агман СоветовичГеография пәнінің оқытушысы
44.Таженова Акбота Болатовна Арнайы пәндер оқытушысы
45.Тусупова Айгул Жетербаевна (декретный отпуск)1-қабатты еден жуушысы
46.Тлеулинова Арайлым ЖалаулыевнаЖІЖК оқытушысы
47.Нысанбаева Найля МухамедовнаӘлеуметтік-гуманитарлық пәндер оқытушысы
48.Жуматова Гульмира КабашевнаАрнайы пәндер оқытушысы
49.Токарева Нина 1С менеджері
50.Тоқмамбет Айнұр Серікқызы«Эж/еС» ПЦК арнайы пәндер оқытушысы
51.Калиев Нуржан ТолеуовичДене шынықтыру пәнінің оқытушысы
52.Балмаганбетов Саят СабиевичДене шынықтыру пәнінің оқытушысы
53.Шак Хуралай Информатика оқытушысы
54.Шайманова Ляззат ГабдуллаевнаСБж/еКБ хатшысы
55.Жунусов Ермек СериковичИнформатика оқытушысы
56.Цой Константин СергеевичДене шынықтыру пәнінің оқытушысы
57. Сембинова Ляззат Абилкасимова Тарих оқытушысы
58.Маутанова Батимаш КурмангалиевнаФизика оқытушысы
59.Оразбаев Казбек НайманказиевичАрнайы пәндер оқытушысы
60.Мансурова Асель АмангельдыевнаЕден жуушы
61.Ахатов Алмас СерикбаевичЖТЭЦ-ЖШС «Kazakhmys Energy» мекемесінен бөлінген тәжірибе мастерлері (дуалдық оқыту жүйесі)
62.Ахатов Наримжан СерикбаевичЖТЭЦ-ЖШС «Kazakhmys Energy» мекемесінен бөлінген тәжірибе мастерлері (дуалдық оқыту жүйесі)
58.Медянников Иван МихайловичЖТЭЦ-ЖШС «Kazakhmys Energy» мекемесінен бөлінген тәжірибе мастерлері (дуалдық оқыту жүйесі)
63.Умурзаков Марат АскарбековичЖТЭЦ-ЖШС «Kazakhmys Energy» мекемесінен бөлінген тәжірибе мастерлері (дуалдық оқыту жүйесі)
64.Турабаев Бахтияр МагауиевичЖТЭЦ-ЖШС «Kazakhmys Energy» мекемесінен бөлінген тәжірибе мастерлері (дуалдық оқыту жүйесі)
65.Досымов Руслан ЕдилхановичЖТЭЦ-ЖШС «Kazakhmys Energy» мекемесінен бөлінген тәжірибе мастерлері (дуалдық оқыту жүйесі)
66.Исмаилов Берик БерсуновичЖТЭЦ-ЖШС «Kazakhmys Energy» мекемесінен бөлінген тәжірибе мастерлері (дуалдық оқыту жүйесі)
67.Калашников Денис АлександровичЖТЭЦ-ЖШС «Kazakhmys Energy» мекемесінен бөлінген тәжірибе мастерлері (дуалдық оқыту жүйесі)
68.Пропащев Владимир НиколаевичЖТЭЦ-ЖШС «Kazakhmys Energy» мекемесінен бөлінген тәжірибе мастерлері (дуалдық оқыту жүйесі)
69.Канищев Юрий Иванович ҚТЖ АҚ «Жанарқа локомитив депосының жүк тасымалдау бөлімшесінен» бөлінген мастері

70.

Шегиров Жаркын МарлыбековичҚТЖ АҚ «Жанарқа локомитив депосының жүк тасымалдау бөлімшесінен» бөлінген мастері

71.

Узканов КөжекЖүргізуші
Тамыз (2021)
Дс Сс Сә Бс Жм Сб Жс
« Жел    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031